POMPA VE ENJEKTÖR BAKIM ONARIM

Kara taşımacılığında kullanılan ilk dizel motorlar 1922’den itibaren üretilmeye başlandı. 1922’den Günümüze uzanan süreçte dizel motorların kullanım alanı hem genişledi hem de çeşitliliği arttı. Kuruluş tarihimizin ilk gününden itibaren dizel motorların teknolojik gelişimini yakından takibindeyiz. Hem çeşitliliği artan hem de teknolojisi hızla ilerleyen tüm dizel motorların arızalarına veya bakımlarına takibinde olduğumuz teknoloji ile cevap veriyoruz . Dizel motor pazarının %65’ini oluşturan BOSCH dizel motorların tamiri ve bakımı konusunda Bosch Diesel Service olarak yetkili güvenilir ve kaliteli hizmetimizle müşterilerimize %100 memnuniyet vermek 1.hedefimiz.

BOSCH ZEXEL DELPHİ VDO(SİEMENS) DENSO STANADYNE LUCAS CUMMİNS DOOWON MARKALARININ TÜM DİZEL MAZOT POMPASI VE ENJEKTÖRLERİ’NİN TAMİRİ VEYA BAKIMINI YAPMAKTAYIZ.

-Aracım çok yakıyor, eskiden aynı yakıtla daha uzun yol yapardım,
-Sabahları aracım çok geç çalışıyor veya bazen hiç çalışmıyor,
-Aracım yolda giderken birden ekranda arıza lambası yandı ve aracımın çalışması değişti,
-Eskisi kadar çekmiyor aracım yokuşları çıkarken zorlanıyor,
-Çok duman atmaya başladı gibi...

Yukarıda saydığımız şikayetlerden biri veya birkaçı sizin dizel aracınız için geçerliyse sizi en yakın zamanda servisimize, güncel arıza tespit cihazlarımızla arıza tespit işlemi için bekliyoruz.

BARUTCU Pompa BOSCH Dizel SERVİCE olarak tüm dizel Sistem arızalarında alanında uzman profesyonel kadromuz, günümüz son teknolojisine sahip test cihaz ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize en doğru teşhis ve en uygun fiyat politikamızla hizmet vermekteyiz.

 

UNUTMAYIN TAMİR EDİLEMEYEN MAZOT POMPASI VEYA ENJEKTÖR YOKTUR BARUTCU POMPA’YA GELMEYEN MAZOT POMPASI VEYA ENJEKTÖR VARDIR.